Insta - maniak

 SK: S nedostatkom času a zlým technickým vybavením sa moje nadšenie pre blogovanie vo veľkej miere presunulo práve na instagram. Je to jednoduchšie cvaknúť fotky telefónom, poprípade k nim niečo pripísať. Je to rýchlejšie a pohodlnejšie. Ale je jasné, že instagram nemôže plnohodnotne nahradiť blog.
Každopádne som mu úplne prepadla a tak na mojom insta môžete nájsť kopu mojich fotiek (hlavne selfie - tak čo iné mám fotiť ak nie deti alebo seba :D) Nie som super cestovateľ ani dobrodruh takže žiadne úžasné krajiny ani super fotky od fotografov nečakajte. Som len normálny človek a tak to aj vyzerá. Ale je to kus zo mňa a je to tak ako to chcem.
Ak si niekto pamätá môj starý insta, tak oznamujem, že tam už nič nové nepribudne. K budúcemu novému blogu, na ktorý sa možno raz presťahujem a možno bude fungovať len k mojej značke (vecí, ktoré šijem), som si založila nový instagram. A ten aj používam. Takže ak ste zvedavý na viac mojich insta fotiek nájdete ma na ihlow.sk

EN: So little time. That´s why I like Instagram. It´s quick and easy. I´m obsessed now. Insta is my new blog. But it can´t completely replace the blog. 
I´m not traveler or adventurer or model. So you can´t wait perfect profesional photos. I´m just usuall human so I have just usually photos in there.
All my new photos are on my new insta ihlow.sk. So, if you want, you can check it.

More photos on my new insta: ihlow.sk

0 komentárov: