Feel like a star


SK: Na jar sme sa presťahovali do Trnavy. Nebola to pre mňa cesta do neznáma, pretože v Trnave som ako doma (teraz už nie ako). Býva tu moja babka aj mama. Akurát zvyknúť si na nový byt bolo trochu ťažšie. Zmena z veľkého domu do malého bytíku je dosť citeľná. Ale človek je prispôsobivý tvor a tak som si zvykla aj ja.

Musím sa ale priznať, že sa cítim trochu osamelo. Sama stratená v meste. A tak ma veľmi potešila začiatkom leta návšteva kamošky Andy. Áno tej Andy, ktorá mi zvykla robiť fotky. Už dlho sme spolu nič nefotili ani spolu neboli. O to väčšiu radosť som mala. Stretli sme sa v meste a pekne si babsky poklábosili. A aj sme niečo pofotili.
A prečo ten nadpis? Keď chodíte s domu do práce a z práce domou, nieje čas kedy sa cítiť sebaisto a dobre. Ráno s opuchnutými očami a večer upachtená z práce. To sa naozaj necítim nejak výnimočne. Skôr naopak. A tak príležitosť ísť niekam von ja pre mňa aj šanca zasa sa cítiť krásne. Jasné viem, že nie som miss ani žiadna hviezda. Ale cítiť sa dobre môžem aj bez toho aby som sa páčila všetkým. Bohate postačí, že som spokojná sama so sebou.
Niekedy je ťažké byť spojný, ale niekedy stačí dopriať si trochu starostlivosti o samú seba. Obliecť sa do vecí, v ktorých sa cítim pohodlne a aj výnimočne. Inak ako v bežný deň. Všetko je to o pocitoch. O tom, čo mám v hlave. Či si dokážem povedať: "Dnes budem star." A aj keď ňou skutočne nebudem, to že sa tak cítim mi dáva slobodu a aj ľudia okolo mňa si to všímajú. Sebaisto vykročiť do ulíc a ešte si dopriať fotenie je dobrý pocit. Možno som márnivá, ale mne sa páči keď som stredobodom pozornosti. Je možné, že sa mýlim, ale myslím, že každý si zaslúži aspoň chvíľku v svojom živote kedy môže mať pocit, že dnes mu patrí svet. 

All stuff: secondhand
Shoes: CCC
Photo by Andy,
styling, edit, text by me:

4 komentáre:

 1. Stunning outfit and I SO want one of those skirts!!

  Isobel x

  New post: http://fashionistachic14.blogspot.co.uk/2017/01/fashion-advice-what-i-would-tell-my.html
  Insta: https://www.instagram.com/isobelceline/
  Twitter: https://mobile.twitter.com/isobelceline
  New Video: https://youtu.be/RqefMiIyfsw
  Bloglovin : https://www.bloglovin.com/blogs/fashionista-chic-12984939

  OdpovedaťOdstrániť
 2. i love your skirt! beautiful photos!

  http://dalenadaily.com

  OdpovedaťOdstrániť