Angry Birds in 90´s


SK: Tento rok som veľmi nepísala a ani sa za to nebudem ospravedlňovať. Skrátka som mala zlé obdobie a málo času. Síce sa za to neospravedlňujem, ale mrzieť ma to mrzí. Rada som písala všetky tie Vianočné články s rôznymi diy nápadmi a tak. Tento rok som dokonca vyrábala aj stromček. Vianoce už ale prešli a nechcem sa k tomu vracať. Trochu aj preto lebo tieto Vianoce považujem za najhoršie v mojom živote.
Preto som sa rozhodla ich ignorovať (aj keď nesľubujem, možno neodolám a ešte ich predsa len v nejakom článku spomeniem). 
A teraz konečne niečo aj k fotkám. Tohtoročné trendy a vlastne asi všetky ma obchádzajú. Nemienim sa riadiť podla toho čo je "in". Nosím čo ma baví. Keď som si kupovala v sekáči tieto "monterky" divili sa asi všetci. Vraj sú odporné :D A mne sa páčili takže sú moje a viete čo. Je v nich božsky. Pripomínajú mi detstvo, keď sme podobné nosili. A boli to presne tie časy kedy sa nosili aj vysoké pásy a obojky na krku ako dnes. Akurát miesto Angry Birds sme hrali na malých hrách do ruky tetries a miesto pokémonov sme chytali vajíčka s vlkom a zajacom. 
Jááj staré dobré časy :)

EN: This year it was my worst Christmas. So I ignore them. Another things I ignore this year is trends. I just wore what I like. Everyone around me told me that this pants are ugly, but I still buy it. And i love this pants. Remind me my childhood. It was time with hight waist and chocers. Just instead Angry Birds we play tetries and instead catching Pokemons we catching eggs with wolf and rabbit. It was a good times.


All stuff: Secondhand
photo, text: me

1 komentár: