Little travel: Trenčianske Teplice


EN: On others blogs is the amount of holiday articles, and me nothing. It's probably because I never was. Thus, almost anywhere. But now comes a few articles with the beautiful spa town of Teplice Trenčianske.

SK: Na druhých blogoch je množstvo dovolenkových článkov, a u mňa nič. To bude asi tým, že som nikde nebola. Teda skoro nikde. Teraz ale príde zopár článkov s krásneho kúpeľného mesta Trenčianske Teplice.EN: Along with Charlie and Andy, we have spent great weekend. Of course they have not forgotten camera, so you will have this two eyes :) We took pictures a lot (sometimes I felt that I go with Japanese tourists - er sorry: D) so there will be many many photos :)

SK: Spolu s Charliem a Andy sme tu strávili super víkend. Samozrejme foták si nezabudol ani jeden, takaže to budete mať očami dvoch :) Fotili sme veľa (občas som mala pocit, že chodím s japonskými turistami - ehm sorry :D) takže bude veľa  veľa fotiek :)

interesting buildings


beautifull nature
best spa wafers
Photo by Andy, place Trenčianske Teplice.

5 komentárov:

 1. I love the color of your lipstick :) its perfekt for your skin!
  Greets from the EDELFABRIK
  Chrissie

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jsi nádherná♥ Moc ti to sluší. Na mém blogu probíhá *GIVEAWAY* o bělící pásky na zuby od CREST, přijď se podívat a zasoutěžit!♥ Budu moc ráda, když se přidáš :) Blog ϐook of ϐeauty

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc ti to sluší! Fotky jsou jako vždy skvělé, budu se těšit na další :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. stunning photos would u like follow each other i ll be happy please let me know kisses from italy

  http://zielonoma.blogspot.it/2014/08/back-to-school-with-chicnova.html

  OdpovedaťOdstrániť