Angels


SK: Ako anjel padnutý z neba. Toto ma napadlo pri krásnej bielej sukni, úžasných náhrdelníkoch a nádhernej kabelke s anjelskými krídlami z dielne extrmne šikovnej návrhárky Jenny Jeshko

Anjelska je aj posledná tema zo štyroch tem (sport, mexico, hippies), ktore som si vymyslela pre fotenia v spolupráci s touto talentovanou designrkou, ktorá mimochodom tieto krásne vecičky predáva aj na svojej webstránkke a už má aj novú kolekciu, ktorú sa určite oplatí vidieť!
Fotky sme fotili ešte v lete, kedy bolo krásne teplúčko. Teraz máme zimu, ale máme aj Vianoce a preto sa mi zdá, že by sa mohli tieto fotky trošku hodiť. Veď k Vianociam patria aj anjeli (nieže by som vyzerala ako anjel :D). A ako dodatočný Vianočný darček Vám posielam krátky príbeh ako bonus na konci článku :)
Krásne sviatky :)

EN: Like angel fallen from the sky. This I imagine when I saw amazing skirt, beautiful necklace and awesome handbag with wings by Jenny Jeshko. 
Angels is the last theme from four theme that I devise for photo shoots collaboration with this talented designer. By the way she sells this amazing stuffs on her web side and she has a new collection to be see.
We make this pictures in summer, but angels are suitably with Christmas too. So, I thing this post is good for now. And I have one bonus for you at the end of the article.
Happy Holidays!

necklace, handbag, skirt: Jenny Jeshko / dress: outlet PK / fishnet wings: Foxy Green

BONUS STORY
SK: Nebo prezažiarilo svetlo a na zem sa zniesli dva páry nôh bosích. Jemne sa položili do rannej rosy. Vo vánku sa niesol šum krídel a jemne dotyky zvonili. Najskôr nesmele boli ich kroky. Potom však (pre nich sekundy, pre nás roky) ubehol čas. Našli odvahu a zaznel smiech ako z potoka hladiny vodnej jas. Radosť z darov božích zemi a ľuďom daných naplnila ich bytosti po okraj. Tak rozprášili anjelsky prach na tento kraj.
A každý, koho dotkoll sa tento prach nestratil vieru v lásku a nemal viac strach.

EN: Heaven lit up light. Four bare feet lay on the ground. Softly to the morning dew. In the wind flew whisper of wings and gentle touch ringing. First steps was shy, but then (for they seconds, for us years) the time has passed. They found courage and laughter sounds like brightness of the stream water. Joy from gifts of God, that gave the country and people, fill they being. So they scatter the angel dust on this country.
And all who touch this dust hasn´t lost faith in love and had no more fear.Big thanks to Jenny Jeshko for the lovely accesories ans skirt :)
Photo: Charlie (Martin Tomečko),
Model: Gabika & me
Styling, make-up: me

3 komentáre:

  1. Veľmi vám to pristane, dievčatá. :) Vážne vyzeráte ako anjeli. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ani neviem, ktora fotka sa mi viac paci, pekne.

    http://missalexy.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť