For 10 days

sorce: we heart it
It's closer. The birthday marathon (as I call it) you could already see 5 articles. You knew something about me a little bit about the blog. You still have a chance to ask me anything you're interested in THIS article. Also, you can still enter the competition on jeans in THIS article.

In the next 10 days I have for you has prepared even more articles, and more contests. So I will be very happy if you join me. And if by chance you have an idea for an article or something you would like to see on my blog please feel free to write me in the comments.

SK: Už sa to blíži. V narodeninovom maratóne (ako som si to nazvala) ste už mohli  vidieť 5 článkov. Dozvedeli ste sa niečo o mne a niečo o blogu. Ešte stále máte šancu opýtať sa ma na všetko, čo vás zaujíma v TOMTO článku. Tiež sa stále môžete zapojiť do súťaže  o jeansy v TOMTO článku.
V budúcich 10 dňoch somsi pre vás prichystala ešte viac článkov a ešte viac súťaží. Takže udem veľmi rada aksa ku mne pripojíte. A ak náhodou máte nápad na článok alebo by ste niečo chceli na mojom blogu vidieť neváhajte a napíšte mi do komentárov. 

2 komentáre: