One pieces

utorok, mája 20, 2014


Day after day goes and I somehow didn´t have the time. First I want to apologize that I not add posts on the blog as often as would be included. Sorry, but somehow I don´t have a time :) We were with Andy and Charlie on larger photoshoot, so new pictures will be coming soon!

Deň ide po dni a ja nejak nemá na nič čas. Najprv sa chcem ospravedlniť, že na blog nepridávam posty tak často ako by sa patrilo. Prepáčte, ale nejak nestíham :) S Andy a Charliem sme boli na takom väčšom fotení, takže nové fotky budú už čoskoro! 


While I here to add at least these ,,one pieces,,.
These are photos that are created as a by-product (such as photo up), or shooting just somewhere to walk :D

Zatiaľ Vám sem pridám aspoň takéto ,,kusovky,,.
Sú to fotky, ktoré vznikli ako vedľajší produkt (ako napríklad fotka hore), alebo s fotenia len tak, niekde na prechádzke :D

In the park in our town.

Dark lipstick :)

Boyfriend hoodie.

Foxy Green camo jacket.

No make - why not? :D Before I go!
So these are the pictures that would, under normal circumstances, they may didn´t get on the blog. If you liked, just write me and I will add more next time. 
By the way, except photoshoot with Andy and Charlie I have for you one more surprise. I not say more, even that change is coming. :D And you can guess, if you want :)

Tak toto sú fotky, ktoré by sa za normálnych okolností na blog asi nedostali. Ak sa vám ale zapáčili, stačí napísať a ja pridám nabudúce ďalšie. 
Mimochodom okrem photoshootu s Andy a Charliem mám pre vás ešte jedno prekvapko. Viac nepoviem, ba to, že sa blíži zmena :D A môžete hádať, ak chcete :)

Photo by Viktor & me, styling by me:

You Might Also Like

3 komentárov

 1. ja tiez v poslednej dobe velmi neprispievam blog je len pre zabavu takze sa nemusis ospravedlnovat:)) ta posledna fotka s vrkocmi sa mi velmi paci:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. You look with no makeup.love the white skirt on the 2nd picture
  Keep intouch
  Kisses

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nice job doll!
  www.supongoestilo.blogspot.nl

  OdpovedaťOdstrániť

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images