Foxy wearing Fox


Doesn't sound the title a little morbid? When I reread it, it truly seemed to me. This shouldn't taken literally! I'm not after all a real fox, and fur coat probably also not (although I'm not really sure).
Environmentalists beasts will curse me now, but to my defense I must say that although fur is true is from secondhand. And so little suppress my share of the blame. Once a poor thing pet killed because of a fur coat, so let's not useless and the fur is worn a lot. Exactly as planned by me. Winter slowly but surely ends (as seen, this was taken when that was freezing), but if you want a fur coat, now it's inexpensive. And if you need to have real fur, buy it in a secondhand! Saving not only money and the environment, but also the lives of animals.

SK: Neznie vám ten nadpis trochu morbídne? Keď som si ho znovu prečítala tak mne tak veru prišiel. Netreba ho brať doslovne! Ja predsa niesom skutočná líška a ten kožuch pravdepodobne tiež nie (aj keď istá si niesom ). Ochranári zvery ma teraz budú preklínať, ale na svoju obhajobu musím povedať, že kožuch síce je pravý, ale je zo sekáča. A to tak trošku potláča môj podiel viny. Keď už to chúďatko zvieratko zabili kvôli kožuchu, tak nech to nebolo zbytočné a ten kožuch sa vinosí poriadne. Presne tak, ako to mám v pláne ja. Zima síce pomaly, ale iste končí (ako je vidno, toto bolo fotené ešte keď poriadne mrzlo), ale ak tiež túžite po kožuchu, teraz je to cenovo výhodné. A ak už musíte mať pravý kožuch, kupujte ho v secondhande! Šetríte tak nielen peniažky a životné prostredie, ale aj životy zvieratiek.







fur: secondhand / necklace: from Granny / pants: Rose Gal / boots: Humanic
Ak sa vám páči tento post alebo môj blog podporte ma prosím svojim lajkom na Bloger Roka 2O14!
Za vaše hlasy moc ďakujem :)
(stačí kliknúť SEM a dať like)


Photo by Viktor, styling by me:

11 komentárov:

 1. Tak tohle je perfektní post! Moc ti to sluší, úplná sexy liška!!:))))
  Style by Eliza

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta barva vypadá v kombinaci se zrzavými vlasy úžasně. Musím si pořídit minimálně nějaký zrzavý svetřík, inspirovala jsi mě.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Název teda zní morbidně, ale zároveň vtipně =D. A souhlasím s komentářem výše, že barva kabátu, společně s barvou vlasů a zbytkem outfitu v černé je trefa do černého..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásny kožuch a aj celkový outfit. Tie nohavice ti seknú ;)
  NickaBeautyHunter

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Wow, this outfit is so pretty, love your pants. *__*
  Lovely greets Ness

  OdpovedaťOdstrániť
 6. You look so pretty! Great photos!
  Love your pants!
  xxx
  S
  http://s-fashion-avenue.blogspot.it

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Wow. It suits you incredibly and I love the way you styled it. The colour contrast, oh god. Really good look.
  I like yor eyeliner as well! :) xo
  http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť