One pieces


Day after day goes and I somehow didn´t have the time. First I want to apologize that I not add posts on the blog as often as would be included. Sorry, but somehow I don´t have a time :) We were with Andy and Charlie on larger photoshoot, so new pictures will be coming soon!

Deň ide po dni a ja nejak nemá na nič čas. Najprv sa chcem ospravedlniť, že na blog nepridávam posty tak často ako by sa patrilo. Prepáčte, ale nejak nestíham :) S Andy a Charliem sme boli na takom väčšom fotení, takže nové fotky budú už čoskoro! 


While I here to add at least these ,,one pieces,,.
These are photos that are created as a by-product (such as photo up), or shooting just somewhere to walk :D

Zatiaľ Vám sem pridám aspoň takéto ,,kusovky,,.
Sú to fotky, ktoré vznikli ako vedľajší produkt (ako napríklad fotka hore), alebo s fotenia len tak, niekde na prechádzke :D

In the park in our town.

Dark lipstick :)

Boyfriend hoodie.

Foxy Green camo jacket.

No make - why not? :D Before I go!
So these are the pictures that would, under normal circumstances, they may didn´t get on the blog. If you liked, just write me and I will add more next time. 
By the way, except photoshoot with Andy and Charlie I have for you one more surprise. I not say more, even that change is coming. :D And you can guess, if you want :)

Tak toto sú fotky, ktoré by sa za normálnych okolností na blog asi nedostali. Ak sa vám ale zapáčili, stačí napísať a ja pridám nabudúce ďalšie. 
Mimochodom okrem photoshootu s Andy a Charliem mám pre vás ešte jedno prekvapko. Viac nepoviem, ba to, že sa blíži zmena :D A môžete hádať, ak chcete :)

Photo by Viktor & me, styling by me:

3 komentáre:

 1. ja tiez v poslednej dobe velmi neprispievam blog je len pre zabavu takze sa nemusis ospravedlnovat:)) ta posledna fotka s vrkocmi sa mi velmi paci:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. You look with no makeup.love the white skirt on the 2nd picture
  Keep intouch
  Kisses

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nice job doll!
  www.supongoestilo.blogspot.nl

  OdpovedaťOdstrániť