Rock It!Rock is my life. I love rock, punk, grunge, metal and just good music: D :) Sometimes I don´t look so, but punk heart beats in me. Sometimes the days are coming when it's my big punk rock heart fully reflected externally. I love when I wear punk. It's liberating!

Rock je môj život. Milujem rock, punk, grunge, metal a skrátka dobrú hudbu :D :) Niekedy na to nevyzerám, ale bije vo mne punkové srdce. Niekedy prichádzajú dni kedy sa to moje veľké punkrockové srdce prejaví naplno aj navonok. Milujem keď sa hodím do punku. Je to oslobodzujúci pocit!
Pants are Christmas Gift, the first time I dressed them on the new year and I was totally in love with them: D The jacket is slightly bigger, but it's warm inside and it is great :) I caught it in secondhand.
Nohavice sú Vianočným darčekom,premiéru mali na nový rok a totálne som sa do nich zabuchla :D Bunda je trošku väčšia, ale je z vnútra zateplená a je v nej skvelo :) Ulovila som ju v sekáči.


Necklace and earring are made by me!
Náhrdelník a náušky sú vlastnej výroby!In fact, I do not smoke, I just played a little bit with Photoshop: D I think it shows, right? : D: D 
V skutočnosti nefajčím, len som sa trošku hrala s photoshopom :D Asi je to vidno však? :D :D


By the way with that LOOK I want register for the competition at: MY STUFF. It´s a new Slovak page, like Lookbook. There´s not a lot of people yet, but I like it. Certainly look there :)!

Mimochodom s týmto lookom sa chcem prihlásiť do súťaže na tejto stránke: MY STUFF. Je to nová slovenská stránka podobná lookbooku. Ešte tam nieje veľa ľudí, ale mne sa páči. Určite sa tam mrknite :) !

scarf: old / necklace, earring: Foxy Green / pants: Christmas gift / sweater, leather jacket: 2nd hand / boots: Gregor

Photo by Andy : thanx :)7 komentárov:

 1. Nohavice vyzerajú parádne :)
  Inak, niekedy som bola zarytá metalistka... Teraz už počúvam v podstate všetko možné, ale rockové srdce mi ostalo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Oh honey, i love this so much! you know it...:D I think this outlook is the best for you;)
  The scarf is like ,,Axl Rose style´´:D Cool !! And i agree...your new pants are great!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super fotky, sekne tito !!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. you look amazing with this punk outfit!
  www.blackstarstyle.com

  OdpovedaťOdstrániť